Z Kladna přiletělo skvělý „SOKL promo video 2019“

Kladenská parta KL skaters dala dohromady svoje video s názvem „SOKL promo video 2019“. Můžete se tak mrknout, jak scéna na Kladně kvete a že skrývá mnoho pokladů.


 Kamera, střih: Bob Bausner

 

Původně mělo být videjko zhruba půl minutky dlouhý a mělo sloužit jako promo na design „Let´s Go Skate“. Jak to u skaters klasicky bývá, krapet se vše protáhlo. Věková struktura osazenstva KL Skaters se motá kolem třicítky, tudíž skrz různý povinnosti už nezbývá na skateboarding tolik času.
Nakonec se však zadařilo a vy se tak můžete mrknout na kladenskej výkvět (Robert Pavlů, David Pánek, Donut one, Vašek Žalud, Jirka Břeh, Jiří Nagy, Jirka Hlavsa, Pavel Wait, Ivan Wait, Jan Rýva, Pavel Fořtík, Bobwithcamera a Ezzy).
Radostí největší je natočení všech pecek, který ze sebe vypotili a mnohdy se jednalo o jejich NBD. Nemenší radost je postupnej růst kladenský DIY plazičky „KL Pláž“, na který se postupně podílí Nagyč, Kobliha, Mexico, Ezzy, Marty a další.
Díky patří Ambassadors a N1shop.cz za jejich víceletou podporu.

A jak je u Boba zvykem, těšte se na perfektní zpracování, který v kombinaci s radostí a pecka tríčkama, udělá vašich příštích pět minut dokonalýma.

 

Autor: mutecrap Rubrika: Skateboarding, Videa