Páteční Mystic Sk8 Cup ve znamení streetu a celkové výsledky z pátku plus online přenos!

První den Mystic Sk8 Cupu je za náma a je chvilka udělat si takový menší shrnutí, než tam zase všichni dneska naklušeme. V článku najdete i letošní LIVE STREAM!

 

 


 

Každýho asi krapet rozhodil systém vstupu, kdy musíš obejít tenisový dvorce a pak temným černým koridorem dojít až k bráně, kde na tebe tradičně čekají milý chlapci s vestičkama. Jelikož je ale most v brutální rekonstrukci, nedá se nic dělat a musíme tenhle systém pochopit.

 

Letošní logo i design jsou hodně povedený / Foto: František Ortmann

 

Jak bývá u pátků tradicí, tak ty jsou ve znamení předkvalifikace evropských jezdců. Systém závodu umožňuje maximální počet šedesáti kousků z nichž jedna čtvrtka, teda patnáct kousků, postoupí do sobotní kvalifikace. Nejlíp se s tím popasoval Jiří Houka, kterej postupoval jako číslo jedna.

 

Komentátorský duo Dave Duncan a Michal Čejka/ Foto: František Ortmann

 

Po skončení předkvalifikace byla ještě spousta času do tý doby, než začnou hrát kapely a tak se publikum rozdělilo na tři tábory, jeden tábor fandil na bowlu, druhej na streetu a třetí užíval pohody a klidu v relax zóně.

 

Rišo Tury – bs smithgrind / Foto: František Ortmann

 

Hejtman Záhul v bowlu / Foto: František Ortmann

 

Až se čas nachýlil, šlo se na All for Nothing, který měli za úkol rozvášnit dav a připravit ho na hlavní vystoupení večera, americky legendy H2O. Koncert byl skvělej a slušnej dav před podiem si to určitě užil. Pro partyzvířata byli připravený DJs pro paření až do rána. No a ti, co šli spát relativně brzo, tak ty už jsou nejspíš na cestě na Štvanici, kde se dneska kvalifikace jak streetu chlapů a holek, tak i kvalifikace bowlu. A večerní koncert Onyx dává tušit velkej mejdan.

 

H2O / Foto: František Ortmann

 

No a aby toho nebylo málo, koukněte se na malej sestřih z pátku, kterej pro vás Mystic přpravil, nechť poslouží jako kukátko do minulosti a zároveň i jako návnada na dnešní den, kterej bude plnej skvělýho skateboardingu.

 

 

Celkové výsledky z páteční předkvalifikace.

Celkové výsledky z páteční předkvalifikace.

Autor: mutecrap Rubrika: Závody