Skate Contest v Ú.n.O. a koncert Ode Zdi Ke Zdi

Vydáno: 14.10.2012

Dne 20.10. vás zveme do haly v ÚStí nad Orlicí, kde proběhne Skate Contest o věcné ceny a večer se uskuteční první koncert přímo v hale. Zahraje punk rocková skupina Ode Zdi Ke Zdi a byl by hřích si nechat ujít první propojení překážek a konziku.


Program haly v ÚnO na 20.10.2012:


10:00 – 15:00 otevřeno (vstup do skateparku za poloviční vstupné)
10:00 – 15:00 registrace do závodu (startovné 50,- Kč)
15:00 – 16:00 warm up pro registrované jezdce
16:00 – 18:00 Skate Contest
18:00 – 19:00 příprava haly na koncert
19:00 koncert skupiny Ode Zdi Ke Zdi
Po koncertu Afterparty!


 


Vstup na koncert 50,- (zdarma pro registrované jezdce)


  


Událost na facebook.com.


 


Ode Zdi ke Zdi o sobě


 


Melodický punk-rock se špetkou SKA, Rock´n´Rollu a alkoholu.


 


Něco málo o vzniku


 


Všichni jsme se znali už dlouho a zažili jsme spoustu společných akcí, festů atd.. Fíla a Tomáš hráli v kapele Fpraxi a Kuba byl bubeník pardubické rock´n rollové kapely The Lost Boys. Obě dvě kapely se časem z jistých důvodů rozpadly...


Jednoho krásného plesového večera jsme se domluvili, že bychom mohli založit kapelu novou. Celkem dlouho jsme plánovali a stále oddalovali první zkoušku, ale nakonec to vyšlo :) . Někdy koncem května 2009, jsme se teda sešli ve sklepní zkušebně a začli jsme se sehrávat na prvních coververzích.. Postupně jsme dávali dokupy nový songy a celkem se nám dařilo. Brzy se začal rýsovat repertoár vlastních věcí (sem tam okořeněn coverem na závěr). Pár dalších jsme napsali, ale po několika hodinách zkoušení jsme je zahodili a zapomněli :D  Zhruba po půl roce pilovaní a skládání songů přišel náš první koncert v Pardubicích a zakrátko po něm následovaly další a další..


V srpnu 2010 jsme se vydali do studia Smaragd Records a během dvou dnů natočili první album, které dostává název "Díky za každý krušný ráno" , je na něm 13 věcí a vychází 31.8.2010


S příchodem roku 2011 pak dochází k zásadní události a tou je příchod Honzy Leinwebera na post druhý kytary, takže se naše kapela rozrůstá na čtyřlístek.


Tak takhle nějak vypadal vznik naší kapely,zbytek leží na našich strunách,paličkách, hlasivkách, půllitrech a taky na vás.


 


Ode Zdi ke Zdi na Bandzone.

  


Report z prvního Skate Contestu v hale v ÚnO najdete zde.


  


Další info o hale najdete na webu a na facebook.com.