Spojení muziky a skateboardingu v Sázavě

Už po třetí se v Sázavské Shambale konala akce s názvem Game Without Name a tentorkát šlo o skate contest s živou muzikou. Ideální spojení. Máme report s fotkama a videem!

Celý závod zorganizoval Matyáš Volek se supportem od svého sponzora, od Snowbitch.cz. A koncept závodu je to nadmíru zajímavý. Jede se session a v průběu se střídají kapely. To že šlo jedné kapele doslova o život, to je věc druhá a o co šlo se dozvíte dále. Nejvíc nás zaujal band Gramotón, kde především basák tvrdil muziku a byl to fajn poslech. Hlavně při revivalu Rage Against Machine, to byl slušnej var a díky za to! Z interních zdrojů víme, že s kapelou plánuje zpávat David Blaha, tak držíme palce. Následovala produkce Zlomené 14ky a Friendly Fire a prvé peklo se dělo i v mini. Testovala se jízda na plechu z trouby, na křesle a ve finále šel dolů celý sporák. Prostě mejdan.

 

Co se závodů týče, tak na místě prvním se skončil Ondra Filípek, který se s tím opravdu nepáral a všem kolem z jeho skateboardingu šla hlava kolem. Pomyslným best trickem byl skate Davida Blahy, kterému to podklouzlo a skate vyletěl z rampy. To se stává poměrně často, ale jeho skate si to namířil přesně do mezery mezi bubeníkem a zbytkem kapely a v úrovni hlav krásně přeletěl přes celé jeviště, aniž by někoho zranil a bez povšimnutí kapely, která nerušeně hrála dál. Parádní moment. Všechno pak uvidíte ve videu a na fotografiích. Jen víc takových akcí!

 

Černoch - melon to fakie. Foto: Filip Slivka

 

 

Filip Korbut - boneless. Foto: Filip Slivka

Filip Korbut - blunt nosegrab. Foto: Filip Slivka

Simon Kunc - crooked to fakie. Foto: Filip Slivka

Ondra Filípek - fs ollie. Foto: Filip Slivka

Droždí - sweeper na gauči. Foto: Filip Slivka

David Blaha na gauči. Foto: Filip Slivka

Černoch - fs air. Foto: Filip Slivka

Matyáš Volek s kapelou. Foto: Filip Slivka

 

Autor: Lang Rubrika: Videa, Závody