The Osiris Experience

Vydáno: 06.06.2012

Firma Osiris shoes připravila na letošní rok opravdu vydařenou akci. V rámci svého distributorského meetingu uspořádala i závod zvaný The Osiris Experience. Tenhle contest se pojede v dobře známém skateparku Amsterdam, kde se každoročně sejde nemalá řádka evropských zvučných jmen. Celý závod je naplánován na 22. – 23. června.
SYSTÉM ZÁVODU
Závod je uspořádán pouze pro zvané Am jezdce a jejich počet se ustálil na 32 kouskách, kteří se dají označit jako europe’s best skateboarders. V tuto chvíli přislíbili účast jezdci z 13 zemí. Top Am jezdci budou bojovat o celých 10 000,- euro a samotný závod budou soudit jezdci Osiris Pro teamu jako například nový přírůstek Kellen James, bazénovej rider Chad Bartie, JT Aultz nebo známý punker Corey Duffel.


Mezi 32 jezdců se dostalo i několik nám známých jmen a to například Arnošt Ceral, který je součástí Osiris International teamu nebo Petr Molec a Ondro Leskoviansky, kteří již potvrdili svou účast. K 'účastníkům patří i náš web, takže se po závodu můžete těšit na komplet report, foto i video.

Systém závodu vybrali Osiris rideři „head to head“ čili jeden na jednoho a to vyřazovacím způsobem.
West Coast legenda Risk


RISK ON SITE
Nedílnou součástí celého amsterdamského dění bude i West Coast graffiti legenda RISK, který přímo na místě vytvoří svůj „signature piece“. Tenhle kousek bude následně součástí tomboly a vyhrát může opravdu každý

OSIRIS

Ke celému závodu se vyjádřilo i několik stěžejních osob značky Osiris shoes:

„Street a skate kultura jdou spolu ruku v ruce a my jsme nadšeni, že můžeme pokračovat ve spolupráci právě s Riskem“ řekl Brian Reid – Osiris kreativ manažer.

„Značka Osiris je velice ráda, že může udržet spojení s evropskou „core“ scénou a pomoci poznat nové jezdce a jejich talent v tomto unikátním závodě“ podotkl Joe Marcks – Osiris manažer mezinárodního prodeje.

„Jsme si vědomi svých skejtových kořenů a je pro nás velice důležité podporovat talent těchto Am riders. Zároveň si velice vážíme spolupráce se Skatepark Amsterdam a jsme pyšní, že můžeme pomoci odhalit top Am jezdce, kteří můžou být budoucnosti skateboardingu.“ – dodal Osiris global marketing manažer Hans Molenkamp

AFTER PARTY
After party po celém kontestu bude v klubu Akhnaton, kde zahrajou skupiny The Anomalys a Black rock star. Otíračka od 21:00.

Celý kontest je perfektně naplánován a určitě se můžeme těšit na perfektní podívanou. Další informace coming soon…Stay tuned!

Corey Duffel jako rozhdočí


Osiris v ČR prezentuje Arnošt Ceral