Vans Shop Riot 2018 už tuto sobotu

Už tuto sobotu vypukne v novým skateparku na Černým Mostě letošní Vans Shop Riot závod, kterej bude kvalifikací pro Českou a Slovenskou republiku do Evropskýho finále. Skateshopy, nahlašte svoje týmy, pojede se o tučný prize money ve výši 3 700 Euro.

 

Pokud čtete tyto řádky, pak vám gratulujeme – přežili jste Vans Shop Riot 2017!

 

Podobné nepokoje se mají rozpoutat znova v červnu 2018 po celé Evropě a trvat budou až do září – akce Vans Shop Riot totiž slaví 10. výročí.

 

 

Vše začne v Německu a Portugalsku a následně se rozšíří přes většinu zemí Evropy a Blízkého východu včetně Británie, Francie, Itálie, Španělska, Česka, Izraele, Beneluxu, Skandinávie a Polska. Probíhající nepokoje budou probíhat na důkaz toho, že si Vans váží svých stěžejních obchodů stejně jako kořenů skateboardingu a individuálních úspěchů špičkových jezdců.

 

V rámci každé země se týmy nejlepších obchodů Vans předvedou v některém z top skateparků. Půjde o ostrou pouliční bitvu ve formátu jeden proti jednomu, a to v pořádně divoké podobě. Vítěz může být jen jeden! Na regionální úrovni se pak vítězné týmy z jednotlivých zemí utkají v kvalifikaci o kompletně hrazený výlet na evropské finále celé akce.

 

Událost Vans Shop Riot pro Česko a Slovensko se bude konat 7. července v novém betonovém skateparku Černý Most u centru Plechárna v Praze 14 a jsou připraveny Prize Money € 3700 a jde o CZ/SK kvalifikaci pro evropský finále.

 

Pro přihlášení svým týmů pište na email Tereza.ctiborova@front.cz

 

Facebook Event najdeš ZDE

 

TIMELINE:

 

12:00 Open parku / trénink
14:00 Start závodu
16:30 Finále
17:30 Best trick
18:00 Death race
18:30 Vyhlášení

 

PRIZE MONEY:

 

1. 1.500 eur
2. 1.000 eur
3. 700 eur

 

BEST TRICK

 

1. 500 eur

 

Nechť zvítězí ti nejlepší!

#VANSSHOPRIOT

 

Video z loňskýho ročníku

 

Autor: mutecrap Rubrika: Závody