Představení Vans Chima II a soutěž o boty pro tebe!

V polovině dubna se v pražské Redbull Maxpsace konala akce, kde Vans představil nové boty Chima II. Chima Ferguson dorazil v podobě v jaké ho uvidíte na fotografiích a videu a kromě představení samotné akce pro tebe máme i soutěž o boty!

 

Redbull Maxpsace je ideální prostor v Praze na podobné akce související se skateboardingem a v sobotu 14.4. byla hala uzavřena z důvodu promo akce s podtitulem Vans Chima II. Po úspěšném prvním modelu vychází Cima Fergusonovi u Vansu druhý model a jeho představení jezdcům a lidem kolem Vansu, včetně prodejců, proběhlo právě v tuto sobotu. Kdo přišel, dostal Vans Chima II jako dárek na test a to nebylo vše co se účastníkům dostalo. Celou aksi svým hraním provázel DJ LU2 a jak vidno z fotek, Vans se postaral i o gastronomickou zábavu a že ji nebylo málo. 

 

Botu představil Tomáš Vintr, team manager Vans týmu a ke slovu se dostal i celý Vans team. Samotný team se rozrostl o nového člena, kterým nebyl nikdo jiný než Adélka Dončuková a ta si Vans package a podporu rozhodně zaslouží! 

 

Po akci parta směřovala na koncert Pipes and Pints, kam dostali účastníci VIP vstupy zdarma a ze samotných fotak i videa uvidíte sami, že představovačka to byla opravdu parádní.

 

VANS RIDERS & Guests na akci Vans Chima II:
Martin Pek, Tomáš Vintr, Kryštof Mizur, David Luu, Frederik Lupták, Adélka Dončuková, Honza Navrátil, Tomáš Stejskal, Michal Suchopár, Marek Čejchan, Honza Malý, Štepán Bareš.
 

 

 
SOUTĚŽ O BOTY VANS CHIMA II

V soutěži se ptáme na nejčerstvější přírůstek v českém Vans týmu a soutěž běží do 7.5.2018!
 

Autor: Lang