Soutěž o boty Filament v rámci výprodeje za půlku!

Máme pro vás další soutěže a tentokrát jsou ve hře tři boty značky Filament. Vše je v rámci kampaně výprodeje za poloviční ceny značky Filament a máme pro vás jednu jednoduchou otázku a ve hře máme troje boty dle vlastního výběru.

 

Cílem soutěží bývá upozornit na nějaký produkt, nebo akci. A i když bychom chtěli obdarovat všechny z vás, tak pro všechny boty nebudou. To je asi všem jasné. Co ale eshop Ambassadors nabízí, je kód AMBRET5, který může zadat jakýkoliv účastník soutěže, ať vyhraje nebo ne a dočká se alespoň slevy 5%.

 

A při té příležitosti si můžete projít stránku s výběrem bot Filament, které jdou do světa za super ceny, v drtivé většině s 50% slevou a to je cílem této soutěže. Tři z vás obdarovat a upozornit na probíhající slevu. Vybírejte rychle, napište třeba do objednávky že je chcete poslat až po skončení soutěže, co kdyby náhodou. Ale spíš abyste měli záruku velikosti.

 

Filament na Ambassadors.eu.

Filament na Ambassadors.eu.

 

A teď k Filamentům, které je aktuálně možné koupit za poloviční ceny.

 

Přikládáme odkazy na recenze bot Filament co se nám sešly:

Wear test Pana nohy: Filament, kterej Moosíš nosit

Skate test: Filament Ryatt low

 

Další novinkou v letošním roce byl návrat Petra Löwyho, který má boty také v oblibě.

Petr Löwy se vrací s projektem Art skateboarding

 

A nesmí chybět ani video Tomáše Kopáčka, který boty testoval v Barceloně.

 

Rozhodně se tak nejedná o zajíce v pytli a v případě zájmu si objednej víc bot a přijď si je vyzkoušet. V případě že to na dálku nedáš, tak tabulka velikosti je uvedena v každém detailu produktu. Více na našem odkazu!

 

 

Autor: Lang