Soutěž o produkty z kolekce Horsefeathers Reflective Line!

Chceš se stát (ne)viditelným? V Horsefeathers vědí jak na to. V dalším článku vám chceme tuto nevšední kolekci nejen představit, ale dát vám i možnost si o kolekci zasoutěžit! A jestli jsi neviděl video ze zákulisí natáčení klipu ke kolekci, plus rozhovor s Hoznou Minolem, tak klikej na tento článek!

 

HF REFLECTIVE LINE

HF REFLECTIVE LINE

 

Láká tě si někdy zkusit být (ne)viditelný? Zůstat všem na očích a zároveň nebýt vidět? Stačí si na sebe vzít některý produkt z Horsefeathers reflexní řady Reflective line a začnou se dít věci!

 

Dny se prodlužují, teploty rostou a to všechno svádí k tomu, zůstávat venku zase o něco déle. Noční skate session a pozdní návraty domů se opakují několikrát do týdne. S reflexním oblečením, jako dělaným pro noční život ve městě, postavili v Horsefeathers styl a bezpečí na stejnou úroveň. Tyhle ve dne klasické kousky se totiž za tmy změní v nepřehlédnutelné! Reflexní bunda Brace je v noci, osvícená světlem, až kosmicky výrazná. To hlavní ale nemůže být řečeno slovy, proto stiskni play! 

 

 

Reflexní materiál odráží daleko více světla než je obvyklé, proto když se bunda ocitne v přímé záři světla, stane se tím jediným, co je v tu chvíli vidět. Její okolí, stejně jako její nositel, se úplně ponoří do tmy. V tuto chvíli se stává (ne)viditelným.

 

Kousky z reflexní řady si oblíbili i Horsefeathers riders. Třeba Eiki Helgason si efekt odrazky úplně zamiloval: “Reflexní bundu nosím hlavně do města a na procházky po okolí a reakce kolemjdoucích jsou neskutečné! Jsou z ní úplně paf.”

 

Eiki Helgason backside smithgrind.

Eiki Helgason backside smithgrind.

 

Bunda Brace je vyrobena ze 100% polyesteru s povrchovou voděodolnou laminovanou membránou o nepromokavosti 3.000 mm. Technický základ bundy tvoří jedny z nejodolnějších nití na trhu od značky Coats, podlepené kritické švy a kvalitní kovové zipy YKK. Nastavitelný spodní lem, vnitřní kapsa, fleecová ochrana brady a další vychytávky jsou nedílnou součástí. Za denního světla je Brace klasická větrovka, ve které nezmokneš a po dešti ji snadno složíš do batohu. V kapse navíc skrývá vychytaný otvírák na pivo.

 

Řada Reflective line, vedle kosmické bundy Brace, zahrnuje také mikinu Leadertričko Basekraťasy Tanner a pásek Icon. Konec teorie, je na čase vypustit světlo do ulic!

 

Koukni na více (IN)VISIBLE fotek na hashtagu #hfreflective.

 

Bunda Brace

Bunda Brace

 

Mikina Leader.

Mikina Leader.

 

Triko Base.

Triko Base.

 

 

Autor: Lang