6 tipů na povedené skejtové mikiny

Mikina je součástí každodenního oblečení, stejně jako kolečka a trucky jsou součástí skejtu. Bez pořádné mikiny se prostě nedá fungovat. Proto jsme se probrali našimi oblíbenými značkami a vybrali šest tipů na skejtové mikiny pro letošní sezónu. Všechny jsou z bavlny a polyesteru a mají samozřejmě kapuci a pořádnou kapsu.

 

 

mikina Volcom Domination 

 

 

Klasická streetová mikina s kapucí na stahovací šňůrky a klokankou vepředu v červeném provedení doslova září. Skvěle na rudé barvě vypadá velké kulaté Volcom logo.

 

 

mikina Element Cornell 

 

 

Dalš íjednoduchá streetovka s kapucí, kapsou vepředu a pružným lemem dole a na rukávech. Výborně vypadá kombinace lesní zelené s růžovými šňůrkami. Malé bílé logo klasické kalifornské skejtové značky samozřejmě nesmí chybět. Zevnitř je fleecová, takže i pěkně zahřeje, když je potřeba.

 

 

mikina Independent Ogbc

 

 

Independent nevyrábí jenom skvělé trucky, ale i skejtové oblečení. Klasická skejtová mikina jednoduchého střihu se nesnaží o žádné módní výstřelky. Prostě kapuce, kapsa, šedá teplákovina a logo. Je pohodlná, dobře se nosí a díky jemnému lehkému fleecu z vnitřní strany i hřeje.

 

 

mikina EmericaChillseeker 

 

 

Značka Emerica, americká mladší ségra francouzské Etnies, se zaměřuje čistě a jenom na skateboarding. Nevymýšlí žádné designové úlety, ale prostě funkční a nadčasové oblečení na skejtování. Důkazem je tahle obyčejná, volná mikina šedé barvy, kterou můžete mít v šatníku léta a pořád bude vypadat dobře.

 

 

mikina Etnies Essec 

 

 

Kombinace námořnické modré a šedé s kontrastní žlutou podšívkou vypadá hodně stylově. Jednoduchý střih a zajímavá barevná kombinace udělají z mikiny celkem originální kousek v šatníku.

 

 

mikina DC Star Pullover 

 

 

 

Na modré jsme si tentokrát trochu ulítli. Tenhle přímo indigovýodstín vypadá skvěle s kontrastním zlatým logem typickým pro DC. A zase, střihem úplně obyčejná mikina, ale barevná kombinace z ní udělá super model. 

Autor: Hank Rubrika: Události, Vzdělání