Adam Čeladín po skejtu a nožích bojuje s rakem

Adam Čeladín je známý nejen ve svojí lokální ostravský crew, ale po celém světě. Díky skejtu je známý u nás a naposledy jsme ho registrovali ve FOTRovi, kde učil party házet vším možným. A ve světě zná Adama každý, kdo se zabývá vrháním nožů. Teď bojuje Adam s něčím, co není zabavné ani trochu.

 

Rakovinou varlat onemocní v ČR ročně jen malé procento ze všech nádorových onemocnění a výběr padl i na našeho kámoše, Adama Čeladína. Adam je diktátor z Ostravy, který se zapsal do povědomí jak svým osobitým stylem a kdo ho zná ten ví, tak i triky na skejtu. Adam Čeladín a Poruba Squad, nebo porubský skatepark, to je doslova jeden organismus. Pro připomenutí přikládáme Adamův profil z roku 2013.

 

 

 Po skateboardingu, nebo spíš zároveň při něm, se z Adama stal nečekaně trochu militantní typ. Nebo alespoň to tak vypadalo. Začal okolí udivovat objednávkami všeho možného určeného k zabíjení, rozsekání, vybuchnutí a bůhví čeho všeho. Záběry z jeho domova vypadaly jak návštěva army shopu a po čase jsem registroval videa, kde to všechno zkoušel, testoval a ukazoval. Zajímavé. Časem to ale přešlo v něco co jsem vůbec nečekal. Adam začal trénovat vrhání nožem, jestli to chápu dobře tak bez otočení nože a dotáhnul to na nejlepšího vrhače na světě.

 

Nechybí ani rozhovor z roku 2014, který s Adamem dělal Tomáš Kopáček a ze kterého vybíráme větu:

 

Závěrem bych chtěl vzkázat všem skejtrům a lidem co čekujou tenhle článek: Jestli máte nějaký sen, tak si za ním tvrdě stůjte a pracujte na něm, a i když si myslíte, že na to nemáte, tak si představujte, že to dokážete a věřte si, uvidíte, výsledky se dostaví! – S Čeladem o jeho cestě za svým snem

 

A z videé s noži, z nichž jedno přikládáme, je vidět že objel doslova celý svět a výběr koho vložit jako special guesta do posledního FOTRa tak byl jasný. Bern učil partu posilovat, Adam je bral do lesa kde házeli nožem, sekerou a bůh ví čím ještě.

 

 

Jenže Bůh si nevybírá, nebo jestli ano, tak nikdo neví přesný systém a Adam nyní bojuje s rakem. Což je smutný, ale tak to je a jeslti můžeš, tak jdi na web gofoundme.com, kde funguje od února sbírka na Adama, který kromě vrácené nemoci, pomáhá ještě tátovi a suma sumárum to není nijak veselý. Přidáváme i video, kde Adam vše vysvětluje a závěrem přeju hlavně dobrej konec týhle story. Adam si happy end rozhodně zaslouží!

 

 

Odkaz na stránku kde můžete přispět Adamovi.

Odkaz na stránku kde můžete přispět Adamovi.

Autor: Lang Rubrika: Události