Ambassadors představují letošní kolekci desek a vítěze ankety AMB 2020!

Původně plánový termín byl posunut na 24.3., což je den kdy se vypouští do světa letošní kolekce desek od Ambassadors. V článku vám všechny designy představíme, plus přidáváme anketu o nejlepší design! A přejeme všem hlavně zdraví. A klidnou hlavu. A místo na skejtování. Článek doplněn o vítěze ankety AMB 2020!

 

Veškeré designy dal dohromady ve spolupráci s Ambassadors Jakub Karlík, který je dlouholetým spolupracovníkem Ambassadors a velmi oceníme, když nám napíšete v formuláři co říkáte na novou kolekci a vyberete design, který se vám líbí nejvíc! Formulář najdete na konci článku.

Zatím budete marně hledat Liškův promodel, který se vystřelí v dubnu, plus další designy se ještě v letošním roce objeví.

 

Štatný los padnul na Veroniku Lampovou z Kučerova, které gratulujeme a může se těšit na balíček od Ambassadors. Všem patří velký dík za vyplnění ankety, kde se vítězem mezi designy stalo Maxovo Habanerovo a na druhém místě s minimálním odstupem se ocitnul design VAN. Třetí místo obsadil design Black Row. Ohlasy na designu byly nadmíru pozitivní, což je pro Ambassadors jistě dobré a většina z vás neměla co vytknout. Mezi otázkami bylo třeba co je stupnice u NAME desek, tedy jedná se o rádiovou stupnici, prostě jako když ladíte radio. Další poznámka byla k plánovanému Liškovu promodelu a že třeba by mohl skákat „nějakou husťárnu“. Tak tady budete zřejmě spokojeni. Plus jsou na letošní rok v přípavě minimálně tři další designy a je tak stále se na co těšit. 

 

www.ambassadors.eu

www.ambassadors.eu

 

 

Autor: Lang Rubrika: Události