Ambassadors výzva na IG, od pondělí dárky a v úterý 24.3. nové designy AMB 2020!

U Ambassadors se děje spousta věcí. výzva na Instagramu, od pondělí rozdávají dárky k objednávkám a aby toho nebylo málo, v úterý jdou do světa designy z kolekce AMB 2020! A to není vše, nechybí ani Skaterock Design 19 Dogs, nebo nová deska Maxima Habance v kolabu Ambassadors x Horsefeathers.

 

První novinka a hned z ostra. Na instagramu @ambassadors_ se objevily designy z letošní nové kolekce AMB 2020, která se celosvětově vypouští do světa v úterý 24.3. Samotný post přidáváme a s ním i výzvu, abyste se vyfotili v roušce a přidali tag @ambassadors_. Co víme tak jsou ve hře slevy a dárky za top roušky.

 

 

Další akcí, kterou rozjíždí u ambassadors od pondělí, jsou dárky k objednávkám a zde jsou slova přímo z AMB webu:

 

Vážíme si važí přízně a proto chceme odměnit co nejvíce z vás. Na našem instagramu jede akce na podporu nošení roušek a od pondělí rozdáváme dárky o objednávkám.

 

V pondělí 23.3., kdy budeme vyřizovat objednávky za celý víkend, pro vás máme připravenou akci a to že ke KAŽDÉ objednávce dostanete dárek a to až do poloviny hodnoty objednávky samotné.

 

Jako příklad když si objednáte třeba desku Ambassadors dostanete zdarma třeba tričko nebo mikinu.

 

A když si objednáte dvě jakékoliv desky z www.ambassadors.eu může se stát že dostanete další desku zdarma a nebo produkty v té hodnotě. Rozdávat budeme desky Habitat, Stereo a LE. Kolekce oblečeni Girl a Chocolate. Oblečení JSLV, Turbokolor a Ambassadors.

 

Akce se koná do vyprodání zásob, nebo do konce března!

 

Dárková akce se spouští od 23.3.

Dárková akce se spouští od 23.3.

 

 

Samozřejmě nesmí chybět ani info o vypuštění do světa designu Skaterock Design 2019 Dogs, kerému jsme se věnovali do podrobna v tomto článku a pozadí za vznikem designu je víc než zajímavé. Dalo by se říct i krvavé.

 

Info o designu Skaterock Design 2019 Dogs zde.

Info o designu Skaterock Design 2019 Dogs zde.

 

 

Maxim Habanec vypustil do světa novou desku v kolabu mezi Ambassadors a Horsefeathers, a druhý design Skate and Create je tak na světě

 

 

AMB x HF Skate / Create 2020

AMB x HF Skate / Create 2020

Autor: Lang Rubrika: Události