Volcom band ASG z USA zahrají na velikonoční pondělí v Modrý vopici

Určitě si pamatujete titulní skladbu z legendárního skate videa „Chichagof“ od Volcom. Tahle parta, která si řiká ASG,  zahraje na velikonoční pondělí v Modrý vopici. Podpořte partu típků, kteří jsou do morku kostí srdcaři a nemají z pořádání koncertu ani korunu. Poslední deska ASG je bomba!

ASG – se ze sluncem zalité písečné Severní Karolíny představí v Praze se svým již čtvrtým relapse albem Blood Drive . Kytarové riffy, psychadelické prvky, které vám pomalu, ale jistě začnou lézt do hlavy a pomalu se začnou přesouvat celým vaším tělem až ke konečkům prstů. Budou se vám vlévat do žil, jako malý duševní mor. Prostě to už nevyženete z těla. Nabudete pocit, že jste stoner rocker už od nepaměti věků a standardní ladění C Vás přesune do 90. let Kalifornie. Jediný problém bude, zda stále budete mít zač platit na baru a být spokojený, když se domu vrátíte s mobilem a peněženkou v kapse.

 

 

ANCIIENTS – Kanaďané, jak se patří. Praví rockeři, jejichž riffy vás zavedou na neznámou cestu. Jejich debut je volně ke stažení na bandcamp a zavání souhrou a harmonií všech členů. Kapela, která hodně pracovala na sobě a učila se připravuje na ještě lepší a kvalitnější věci, stačí se přijít jen přesvědčit a podpořit je.

 

ASG a ANCIIENTS, 21.4.1014, Klub Modrá Vopice, 200,- Kč

 

FB událost

 

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události