Bunch Fest 2015

Po roce se opět hlásí punkový festival BUNCH FEST! A jako minulý ročník se pojede SKATE CONTEST za Prize money v hodnotě 3500 CZK! Vše se uskuteční v Brandýse nad Labemletním kině Houšťka, 25. 7. 2015. Pojedou se 2 disciplíny.

 

Hlavní disciplínou je GAME OF SKATE. Vítěz si domů odveze dva a půl tisíce. Druhou disciplínou je OLLIE CONTEST. Za první flek, tisícovka v kapse. Pro druhé a třetí místo v obou disciplínách budou připraveny věcné ceny.

 

 

Rozehřívačka začne ve 14.00. Zhruba v 15.00 se rozjedou první jízdy GAME OF SKATE až do semi-finále. Poté bude následovat OLLIE CONTEST, který se pojede do doby než zbudou tři nejlepší. Jakmile se tak stane, bude následovat krátká přestávka na občerstvení a příprava na finále. Hned jak skončí jeden z interpretů na hlavní stage, pojede se semi-finále a finále GAME OF SKATE. A na úplný závěr  se zajede finále OLLIE CONTESTU.

 

 

REGISTROVAT se můžete na FACEBOOKU BUNCH FESTU 2015.

 

Všichny skateři, kteří se zúčastní závodů budou mít vstup free.

 

Kdo nebude závodit zaplatí 150,- za vstupné.

 

 

A jaký hudební program Vás na letošním BUNCH FESTU čeká? Pro skatery bude nejzajímavějším tahákem kalifornská banda GET DEAD. Americká punková nakládačka ze stáje Fat Wreck Chords je hlavní hvězdou celého festivalu. Až to hoši rozjedou, obloha se zatáhne a ve vzduchu budou lítat černobílý Vansky.

 

Co se týče dalších interpretů, těšit se můžete na tuzemský bandy, co u nás hrajou první ligu. Milovníci Rock ´n ´rollu se můžou těšit na PRAGUE CONSPIRACY a THE UNHOLY PREACHERS. Hardcore kids si zařádí na nadupaný SKYWALKER. Punkrockery potěší sebranka JUST FOR BEING a zlobivý holky SOUR BITCH. A ty co nemají rádi škatulky můžou zkusit pražskou partu JET8.

 

 

Pro aktuální dění kolem festivalu navštivte stránky:

 

www.bunchfest.cz nebo www.facebook.com/events/451903384965094.

 

 

Hey Ho! Let´s Go!

Autor: Hank Rubrika: Muzika, Události, Závody