Folk punk v podání kanadských The Dreadnoughts v lednu v Praze

Další z řady koncertů k desátému výročí festivalu Mighty Sounds je připraven. Už 14 ledna 2014 přijedou se svou folk punkovou show The Dreadnoughts do pražského klubu Rock Café.

Kapela z Vancouveru, která před dvěma lety ohlásila pauzu, se vrací. Toto rozhodnutí provází velké nadšení fanoušků; mix celtic punku, folku a polky, jaký předvádějí The Dreadnoughts, totiž strhne snad každého, kdo je kdy viděl naživo. Kapela, v jejíž tvorbě uslyšíte i harmoniku, housle nebo mandolínu, umí vytvořit chytlavé popěvky a hlavně neuvěřitelně energickou atmosféru a zaručeně dobrou náladu.

 

Na krátkém turné po Evropě nemohli The Dreadnoughts vynechat Českou republiku, ve které na festivalu Mighty Sounds v minulosti získali stovky nových příznivců. Na pražském koncertě je podpoří plzeňská folkpunková skupina Cheers!.

 

 

Špičkový folkový a celtic punkový večírek se chystá na 14. ledna v klubu Rock Café, ve kterém lze nyní pořídit lístky v předprodeji za 250,- Kč, stejně jako v obchodě Crossphere. Na smsticket.cz a v předprodejních sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro  je vstupenka k dostání za 270,- Kč.

 

The Dreadnoughts (CAN)

Cheers! (CZ)

14. ledna 2014

Praha, Rock Café

start: 19:30

vstup: předprodej 250,- / 270,- Kč, na místě 320,- Kč

 

Odkazy: 

thedreadnoughts.com

mightysounds.cz

bandzone.cz/cheers

rockcafe.cz

 

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události