Funk Doctor Boombox uvádí: RedMan

V pondělí 13.5. do Lucerna Music Baru v Praze v trhne Funk Doctor Spock aka Redman. Po pěti letech se vrací opět do Prahy, aby po minulém vyprodaném koncertu v hale HC Sparta Praha předvedl svoji hyperatkivní show.

Reginald „Reggie“ Noble (narozen 17.dubna 1970), známější pod svým uměleckým jménem Redman , je americký MC , rapper , DJ, hudební producent a herec. Do podvědomí se dostal díky vydavatelství Def Jam na začátku roku 1990 jako jeden z raperů a nadějných umělců. Byl i jedním z členů seskupení Def Squat a je znám i úzkou spoluprací s raperem Method Man. 

 

 

Je to tak. Funk Doctor Spock, šéf Gillahouse a více-než-prezident Def Squad se vrací na místo činu. I když. Reggie Noble už na českého fanouška dojem na jeho rodné hroudě udělal. Před pěti lety (přesněji v dubnu 2008) spolu s Method Manem vyprodal halu HC Sparta Praha. Před dvěma lety (v srpnu 2011) opět ve dvojce Red / Mef zboural výroční Hip Hop Kemp. Ještě nikdy ale nedostal možnost, aby tu zahrál klubovej sólo koncert. Ještě nikdy tohle monstrum nevypustili z řetězu do klubu. 13. května si teda vemte dlouhej, vycpanej rukáv, aby vás náhodou nekousl do ruky. Když hraje na stříbrným plátně výhulku, vypadá možná krotce, ale v reálu pódia s mikrofonem v ruce je hyperaktivní tak, že kdyby se nebrzdil zelím na předpis, vystřelí skrz strop rovnou do vesmíru. Let’s get ready to ruuuuumble!

 

Do 13. 4. jsou vstupenky k dostání na pokladně klubu za 400Kč, od 14. 4. do 13. 5. budou k mání za 500Kč.
Vstupenky pořídíte také v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 600Kč. 
 

BOOMBOX COMBO TICKET!
V prodeji je i Boombox combo ticket, s kterým uvidíte Redmana i Dope D. O. D. (16. 5.) za jednu výhodnou cenu! Combo tickety jsou k dostání do 13. 4. za 650 Kč, od 14. 4. do 13. 5. za 800Kč.
Tyto lístky dostanete na pokladně Lucerna Music Baru a v obvyklých předprodejích (+ poplatky).
 

Oficiální stránky: http://www.reggienoble.com/
 

Předprodej Lucerna Music Bar: 400/500 Kč 
Cena Lucerna Music Bar na místě: 600 Kč

 

 

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události