Letošní zima ve znamení akce Ambassadors Day & Night – wild card!

Po dávné akci UnO Battle, kdy se týmy vydávaly do kdysi jediné skate haly v ČR v Ústí nad Orlicí, teď přicházíme s akcí Ambassadors Day & Night, kdy si to mezi sebou rozdá celkem deset pozvaných jezdců a k nim jsme vybrali i tři z vás! Jména vybrných najdete v článku a natáčení v Red Bull MaxSpace už brzy!

 

 

Prostory Red Bull Max Space si přímo koledovaly o zimní využití a něco takovýho pro vás máme. Bude se natáčet celý dny a noci s top českýma jezdcema, ke kterým přibereme do party i někohoz vás! Abys byl vybraný mezi seznam v článku, stačilo jediné. A koho jsme vybrali?

 

Pozvaní jezdci jsou:
Arnošt Ceral
David Luu
Erik Tacina
Honza Navrátil
Jirka Hronek
Jirka Houka
Martin Pek
Maxim Habanec
Štěpán Bareš
Kristián Nguyen – wild card
Petr Drahokoupil – wild card
Jenny – wild card

 

 

Wild Cards
Ze zaslaných videí jsme vybrali tři wild card a to Kristána Nguyena, Petra Drahokoupila a za holky pak Jenny. Všem účastníkům byl dodán speciální slevový kód na 25% slevu na eshop www.ambassadors.eu a rozhodně svoje videa nemažte! Co nevidět rozjedeme Skaterock Part 2018!

 

O co se hraje?
V samotné soutěži se pak hraje o peněžní odměnu pro výherce a o věcné ceny. Tedy každý účastník akce Ambassadors Day & Night bude náležitě odměněn!

 

Hodnocení soutěže
Z třinácti soutěžních videí vyberete vy sami polovinu postupujících, kdy po zveřejnění všech videí proběhne veřejné hlasování a vybraná polovina postoupí do samotného finále. Finálové pořadí nakonec určí odborná porata. Samotné vítěze pak vyhlásíme v průběhu zimy při Ambassadors session v Redbull Max Space.

 

O všem budete včas informováni a teď se soustřeďte na zaslání vašich videí!

 

Autor: Lang Rubrika: Události