LRG demo v Berlíně na Bright Tradeshow

Vydáno: 05.07.2012

Ve čtvrtek 5.7. se v odpoledním rozpáleném skateparku na Bright, rozjelo demo firmy LRG. Sestavu znáte z pražského dema na Stalinovi a v Berlíně se kromě trojek a skočky, přidal i kompletní Bright skatepark. A že bylo na co koukat.


Jediné co asi vadilo borcům z LRG, bylo pekelný vedro. Z člověka lilo i když jen stál ve skateparku, natož aby podával nějaký výkony. A LRG crew zde byla právě kvůli výkonům a šlo jim to náramně. Sestava následující. Felipe Gustavo, Jack Curtin, Helder Lima, Marek Zápražný, Rodrigo TX, Tom Asta, Rob Gonzales, Sewa Kroetkov a aby toho nebylo málo, tak jako special guest byl přizván Dennis Busenitz. Začala hoďka pořádnýho varu, kdy se přes překážky přízemního charakteru vše přesunulo převážně na schody a tady exceloval především Lima s Markem. Plus Sewa. Jo a Felipe taky vlastně. No všichni se dá říct. Konec konců mrkněte na fotky a jestli máte čas, doražte zítra na Element demo. Apple, Nyjah a jim podobní ufoni tady budou jen pro vás. Jim bude předcházet finále Element Make It Count. Závod na který dorazil Matyáš Volek, druhý rider ze Strašnic, místo zraněného Kuby Jirušky. 


 


Taky nezapomeňte na naši LRG soutěž a jestli máte nějakou fotku z pražského dema, pošlete nám na okoštování. Zdravím z Berlína a další fotky najdete na našem facebook.com, kde najdete momentky, firemní stánky a další triky z dem. Tak tschus!


  


LRG demo bright from Bright Tradeshow on Vimeo.


Helder Lima nollie frontside bluntslide. Ufff. . .

 


Tom Asta a swtich heelflip na první.
Marek Zápražný shifty flip.
Sewa Kroetkov a nemalý frontside flip.
Rob Gonzales backside smith.
Marek Zápražný nollie 360 flip.
Sewa Kroetkov a 360 double flip. Vrátil, prej nic moc a dal to znova ještě víc do perfektu.
Marek Zápražný nollie backside inward heelflip.
Helder Lima nollie frontside crooked grind.
Jack Curtin nollie nosegrind.
Helder Lima nollie backside nosebluntslide.
Felipe Gustavo switch flip.
Felipe Gustavo switch backside tailslide.
Dennis Busenitz kickflip transfer.
Stačí switch backside tailslide switch flip ven, a už padají Felipovi holky k nohám.