Maxim Habanec představuje knihu Život je skejt

Maxim Habanec představuje knihu Život je skejt, kde popisuje svoje začátky, příběhy ze života, ale jedná se zároveň o pomůcky pro ty, kteří se skejtem teprve začínají. Kromě popisu od Maxe, přidáváme i náhledy z knihy a nechybí ani pozvánka na 15.11. kdy bude mít kniha v Red Bull Max Space svoji premiéru.

 

Na skejtu už jezdím přes dvacet let a za tu dobu už se toho stalo a změnilo poměrně dost. Dokonce ani moje začátky nebyly úplně růžový a dodnes nevěřím, kolik mi nakonec skateboarding přinesl radosti a možností. Proto se v této knize snažím příblížit, jak se mi povedlo splnit si spoustu snů skrze koníček, o kterém jsem ani netušil, že by mě mohl jednoho dne živit.  Zárověn se v této knize snažím udělit mnoho rad a tipů začátečníkům, kteří si taky chtějí skateboarding užívat naplno a předat pár věcí, které mi došly za těch dvacet let na skejtu. Nechybí ani trick-tipy a spostu skvělých fotek od Lukáše Wagnetera nebo ilustrací od Týny Nezbedy. – Maxim Habanec

 

Kniha na Albatrosmedia.cz.

 

Info o akci dne 15.11. v Red Bull Max Space (odkaz na Facebook.com událost):

 

Vstup je pro všechny free!

 

Kromě křtu bude také volné ježdění ve skateparku, best trick contest o věcné ceny od Craness nebo menší workshop s Maxem a Danem pro začátečníky.

 

Program:
17:00 open doors
17:00 – 18:00 open ježdění ve skateparku a workshop
18:00 – 18:30 Křest knížky: Život je skejt
18:30 – 21:00 Skate & Music

 

Adresa:
Kolbenova 34a, Praha 9
Red Bull Maxspace

Autor: Lang Rubrika: Události