Pec pod Sněžkou odstartovala závodnickou sezónu

Pec pod Sněžkou, městečko, kde by člověk čekal všechno možný, jen ne skejtový závody. A ejhle, parta kolem CARABAR dala dohromady už druhej ročník závodů jak na Streetu, v Game of Skate, tak i v minirampě. Všechno dění se odehrálo na městský pěší zóně a v Music clubu Klondike.

 

Foto: Michaela Cichrová, Enrico

 

Do Pece dorazilo v sobotu skoro třicet jezdců, z toho byli větší kus mlaďasové do patnácti let, což je solidní účast mladý krve.

 

 

Na programu toho bylo dost a oproti prvnímu ročníku, který se odehrál loni a skoro mrzlo, tak pro letošek městečko pod Sněžkou bylo ozářený sluníčkem.

První disciplína, kterou vše odstartovalo, byla Game of Skate. Pro rychlejší průběh se všechna kola až do semifinále jela na tři písmena, ale nakonec to nebylo stejně moc platný, protože se celá hra klasicky protáhla.

 

 

Výsledky Game of skate:

 

Kategorie do 15 let – Tobiáš Kopecký – lokální zabiják
Kategorie nad 15 let – Honza Malý

 

 

Tobiáš Kopecký při předávání cen v kategorii „Game of Skate“ do 15 let 

Kdo jinej si mohl odnést vítězství v „Game of Skate“ nad 15 let, než Honza Malý 

 

Další disciplínou byl Street, kde byly v podloubí pěší zóny připravený všemožný překážky. Tohoto závodu se účastnila jen kategorie mladších a každý z nich měl k dispozici jednu jízdu, která trvala 45 vteřin.

 

 

Výsledky King of Street:

 

1. Tobiáš Kopecký (Pec pod Sněžkou)
2. Štěpán Kopsa ( Pardubice)
3. Patrik Janda (Trutnov)

 

Starší kategorie si na stejných překážkách rozdala cash for tricks, kde riderům do kapes přistály 3000 kč, který se rozdrobený rozdávaly po kilech a dvoukilech za jejich největší vraždy na streetu.

 

 

Potom už následovalo vyhlášení výsledků mladší kategorie a celý dění se přesunulo do prostor Music clubu Klondike, kde byl na řadě závod v mini rampě. Tam se do mini nahrnuli všichni rideři a dohromady měli k dispozici patnácti minutovej jam, ze kterýho byli vybraný tři nejlepší.

 

Výsledky Miniramp Jam:

1. David Dibelka
2. Matěj Paděra
3. Jakub Šimůnek

 

Vítězové KRNAPskýho Miniramp Jamu (zleva: 2. Matěj Paděra, 1. David Dibelka a 3. Jakub Šimůnek)

 

 

Jelikož zbyly ještě nějaký peníze, vyhlásil se na dalších patnáct minut Cash for trick, kde padla další tisícovka.

 

Celej miniramp jam byl zakončenej pěti minutovým best trickem o víkendovej pobyt pro dva v nejlepším hotelu v Peci (Svatý Vavřinec), kterej pobrali dva jezci napůl, David Dibelka a Matěj Paděra. Kluci si tak společně užijou víkend v Peci a můžou si spolu zajít třeba do vířivky.

 

Sponzoři akce:

Klondike music club

Carabar

Aparthotel Svatý Vavřinec

Ambasadors

havana club

craft coffee

2pec

Flip bar

Rollhaus

dirty family

Apparel Corp.

Skatespot hostinne

Skate hell

Autor: mutecrap Rubrika: Události