Peter Pan Speedrock rozjedou pražskou sedmičku

Jsou tři, ale vydají za dvojnásobek. Holandská vysoko-rychlostní sbíječka opět hodlá zmasakrovat (svůj milovaný!) strahovský klub ve středu 11.12. 2013. Šestnáct let od svého založení se jim nepodařilo přibrzdit. Těšte se na další jízdu pořádného Rock ‚n‘ Rollu.  

Středa 11.12.2013

KLUB 007 STRAHOV

Chaloupeckého 1903/Blok 7, Praha 6

 

PETER PAN SPEEDROCK (nl)

Jsou tři, ale vydají za dvojnásobek. Holandská vysoko-rychlostní sbíječka opět hodlá zmasakrovat (svůj milovaný!) strahovský klub. 16 let od svého založení se jim nepodařilo přibrzdit. Hrají i žijí na plný plyn, rock´n´roll dotlačili na horní možnou hranici nářezu, ale přitom mu zachovali kontury melodičnosti. Skladby ostře koření hutným hard rockem a rázným punkem. To celé naprosto přesně pojmenovali v rámci názvu kapely – SPEED ROCK! Turné Wide Eyed and Thirsty také o mnohém vypovídá. Každopádně kde jsou Peter Pan naprosto bezkonkurenční, to jsou živá, přímo živelná, vystoupení. Peter & Bart a Bartman vás budou čekat 11.prosince na Sedmičce, mají v plánu vám rozpumpovat krev až k bodu varu!

 

 

 

HONKY (usa)

Dlouholetý baskytarista věhlasných & bizarních Butthole Surfers JD PINKUS přiveze do Prahy poprvé svůj současný projekt Honky. Tohle vousaté texaské trio servíruje nejvybranější padoušský rock na nízký valivý rychlostní převod, hrdě nesoucí odkaz

 

 

 

Start 20.00 / Cena 250 Kč

 

www.ladrogang.cz

www.facebook.com/ladrogang

www.myspace.com/ladrogang

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události