Petr Löwy průvodcem v pražské Sapě?

Petr Löwy se vrátil na stránky našeho webu už před nějakým tím pátkem a když si dáte jeho jméno do vyhledávače, nějakou chvíli tu strávíte. Poslední rozhovor jsme dělali v roce 2018, pak tu byl video rozhovor a teď představuje Petr Löwy Sapu. Ano, tu vietnamskou v Praze. Kdo ho zná delší dobu, překvapen nebude. Kdo ho teprve poznává, možná se trochu divit bude.

 

Rozhovor s Petrem Löwym.

Rozhovor s Petrem Löwym.

 

Příběh Petra Löwyho se začal psát na skejtu od roku 1983 a přes několikanásobného mistra ČR, přes svou team manažerskou kariéru u Funstormu, se dostal po třicetipěti letech ke svému první promodelu, který mu vydali u Ambassadors a na něm skejtuje do teď. Nedávno jsme na webu zveřejnili soutěž pro Supru, které obouvá a tím jeho skejtová kariéra jistě nekončí.

 

Kompletní příběh jsme pro vás s Petrem sestavili v rozhovoru z roku 2018, který vřele doporučujeme a kde se mimo jiné dočtete jak se dostal k vietnamštině a že je v ní sakra dobrej a vlastně jak daleko se s ní dostal. Teoreticky dál už to nejde. Coby průvodce v Sapě jsem ho osobně ozkoušel někdy v únoru a je to opravdu zážitek. Povídali jsme si o všem možném, včetně nějakého toho viru tam odněkud. A mimo jiné i o projektu, kde bude dělat průvodce Sapou. Uběhlo pár týdnů, svět se kvůli tomu viru zastavil a na Seznamu začaly postupně vycházet díly, kde Petr provází Sapou. Nutno dodat že se na to kouká opravdu dobře, jak pro ty co Sapu znají, tak i pro ty co svou návštěvu teprve plánují. 

 

Samotný seriál bude mít deset dílů, zbývají dotočit tři a i když je aktuálně stav nouze, Sapa jako taková zavřená není. Obchody s jídlem jsou otevřené, restaurace samozřejmě ne. Dá se tedy předpokládat, že poslední tři díly budou zřejmě právě z nákupního prostředí. Což se ve finále může hodit těm, ktřetí budou chtít vietnam zkusit i doma. A kdy když ne teď, kdy je času spousta a po karanténě bude každý master chef.

 

Přidáváme zatím poslední zveřejněné video, ale doporučujeme sledovat stránky celého pořadu a přidáváme i poslední videa z Petrova instragramu. Což je taky úlet.

 

Šťavnaté grilované maso s nudlemi? Bun cha! Ukážeme vám místo, kde najdete to nejlepší

Šťavnaté grilované maso s nudlemi? Bun cha! Ukážeme vám místo, kde najdete to nejlepší

 


 


 


 

Autor: Lang Rubrika: Události