Poison Idea zahraje už tento čtvrtek na sedmičce

Poison Idea nesměla chybět v playlistu žádného pořádného skatera v devadesátých letech, kdy byly hard corové kytary nedílnou součástí této kultury. Kapela, která se ve svých začátcích nechala inspirovat tehdejší ikonou hard core scény Black Flag. Od té doby si našla svůj charakteristický zvuk, který skvěle doplňoval zpěvák a jeden ze zakladatelů kapely Jerry A a současný jediný původní člen. Tahle skvělá parta zahraje už tento čtvrtek v pražské Sedmičce 

POISON IDEA (USA)

Poison Idea je hustá jak mlha, co by se dala krájet. Temná jako ďáblovo sémě. Mocná jako turbodmychadlo. Drzá jako spratek. Poison Idea je ironická, nad věcí a bez skrupulí míří rovnou na cíl.

Od roku 1980, Portland, Oregon. Dokonalá symbióza všech těchto faktorů vytvořila živoucí legendu. Jistě, z původní sestavy zůstal už jen Jerry A, ale kapela prostě valí dál jako těžkotonážní drtič kostí a nespí někde v policích s vinylama. Punk rock přelitej tučnou hutnou omáčkou z hard coru, rocku a kurva metalu. Rock´n´Roll jako rána z děla přímo do ksichtu! Konečně na 007! 
 

Oficiální stránky: Poison Idea 
Facebook Poison Idea

 

Poison Idea

Poison Idea

 

BETTER WAY (CZ)
Speciální host přímo z tavícího kotle Budweis City, hard corová mlátička a nezničitelný punkáči tělem i duší – BETTER WAY! Večírek pouze pro silnější nátury. FEEL THE DARKNESS!

 

Facebook Better Way

 

 

Čtvrtek 14. 4. 2016 – KLUB 007 STRAHOV
Open 19.00 / Ticket 250 Kč


Chaloupeckého 1903/6, Praha 6
klub007strahov.cz

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události