qp Bowl Session XI. opět rájem na zemi!

Už po jedenácté se koncem letošního Července konal legendární, celovíkendový, přátelský a hlavně nehrocený qp skate jam v Černovickém bowlu. Ten má pod svými křídly, jihočeská legenda Kolda se svou rodinkou. Kdo tohoto pohodového chlapíka v nejlepších letech zná, dá nám za pravdu, že skateboarding a celou kulturu s ním spojenou cítí především srdcem! Podle toho pak vypadá průběh celého víkendu i osazenstvo, které se sem každoročně vrací.

 

Komplet qp crew vol. XI.

Komplet qp crew vol. XI.

 

Bowl je umístěn v nádherné lokalitě na pokraji Černovic u Tábora, z jedné strany šumí les, z druhé strany čvachtá místní koupaliště s výborným kioskem, na přilehlé louce která slouží jako parkoviště a stanoviště stojí DIY stage, kde se střídají punkové kapely a promítají se skate videa.

 

Srdce každého srdcaře zapleská blahem! Ale k věci.

 

Mejdan neoficiálně odstartoval už ve čtvrtek, kdy přijel Píla s Fořtíkem a končila v pondělí kdy jako poslední místo opouštěl Brett Whitley se svou ženou Lídou.

 

Po celý víkend jsme zde mohli vidět spoustu „nejen“ bazénových skate legend z celé republiky.

 

Jurda airlines.

Jurda airlines.

 

V klasických poletech a switch kreacích zabíjel Martin Jurášek, dorazila Budějická parta v čele s Vláďou Hlaváčkem, který jezdil jako vždy nejlíp, Zrzovic rodinka z Lišova dorazila také komplet a jak říká Kolda, ze Šimiho je od teď dospělej chlap! Mezinárodní účast hájil Brett a Arina Rahman z Malajsie, dorazil i hlavní článek Mysticu Mates Lucuk.

 

Nádherný styl a technické triky předvedl strakonický Vašek Mála, Filip Korpus z Harrachova nebo Černý Petr z Helly!

 

Srandovní byl Vávrys, který odspeakroval jam v dámském spodním prádle, které v průběhu odpoledne odcizil neznámé slečně.

 

Vláďa Hlaváček je v qp jako doma.

Vláďa Hlaváček je v qp jako doma.

 

Mezi všemi zúčastněnými jste mohli potkat i Pankera, Továrka , Míru Bartoše z FINALu nebo Michala Vavra a spoustu dalších! Prostě ta nejlepší parta na jednom místě. Novinkou letošního ročníku byla možnost výroby vlastního DIY skejtu! Na místě byl Koldův vysokotlaký lis, lepidlo i dýhy kanadského javoru. Kdo tedy chtěl, mohl si po domluvě s panem domácím vlastnoručně slepit desku! Velká bomba!

 

Přešlo se k vyhlášení, kdy nebyl žádný první ani poslední. Jak říká Kolda: Tyhle vraždili nejvíc a tenhle to pomlátil Kosou. Což ostatně uvidíte na videu. Rozdali se flašky rumu, sixpacky, začaly hrát kapely a rozjela se klasická kalba do ranních hodin! Probíhala volná konverzace, pogo, neřízené pití tvrdého alkoholu a dokonce i tattoo session. Prostě afterparty se vším všudy!

 

Moc děkujeme všem, kteří sem každoročně jezdí se záměrem pohodového skejtování a setkání s přáteli! Tohle je ta hlavní věc, co nás všechny drží pohromadě!

 

Za Koldu mám vyřídit velký poděkování kapelám co to tu rozjely, rodině, Monče a Petrovi Mullerovi za fotky, Mírovi Bartošovi, Pílovi a Vejcemu z EGGA, a všem co přiložili jakýmkoliv způsobem ruku k dílu.

 

Díky za všechno Dědku!

 

Tak zase za rok. – Mirazz

 

 

Další generace.

Další generace.

Jurda v přištání na railu.

Jurda v přištání na railu.

Stage v plným využití. Další fotky najdete v galerii.

Stage v plným využití. Další fotky najdete v galerii.

Parta v chillu.

Parta v chillu.

Mates Lucuk u lisu.

Mates Lucuk u lisu.

Jurda a jeho trofeje.

Jurda a jeho trofeje.

qp Trophy!

qp Trophy!

 

 

Autor: Lang Rubrika: Události, Videa