S.S.S.R. - Secret Skate Speed Race

Vydáno: 11.06.2012

První letní den 21.červen coby nejdelší den v roce je vyhlášen Dnem skateboardingu.  V České republice je tento den již od roku 2005 ve znamení mnoha happeningů. Firma Horsefeathers se k této události připojuje již potřetí, a to tentokrát s netradičním konceptem akce S.S.S.R. neboli Secret Skate Speed Race.


 


„ Jen nejrychlejší vítězí...ale staré přísloví říká: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!“


 


Tajný rychlostní závod se uskuteční současně v Brně, Ostravě a v Plzni. Začátek všech tří závodů je ve 21:00. O místě konání se každý ze závodníků dozví 90 minut před začátkem akce formou SMS zprávy, tak aby měl dostatek času dopravit se na start závodu. Registrovat se je možné na emailu sssr@horsefeathers.eu.


Každý, kdo se zaregistruje nejpozději do 15. června, dostane tričko s logem závodu, vyrobené speciálně k této příležitosti. Důležité je zaslat svou registraci obsahující jméno, telefonní číslo, požadovanou velikost trika, a to nejpozději do 12:00 15. června!!!Vítěz každého ze závodů získá prémii ve výši 3.000,- Kč v hotovosti. Ve hře jsou také věcné ceny od značek Horsefeathers, Eina, Arbor, Osiris. Záleží na každém účastníkovi, zda zvolí cruiser, longboard nebo normální skate.


Jen nejrychlejší zvítězí, ale i ti co zrovna neholdují závodnímu tempu a rychlostnímu skateboardingu si v případě S.S.S.R. mohou užít spoustu legrace a dobrého svezení.


Důležité upozornění: Akce je pro všechny na vlastní nebezpečí, a to i v případě, že bude kontrolován či zastaven hlídkou nebo vozem s modrým majákem.Akci S.S.S.R. budou předcházet ještě závody Best line o věcné ceny, a to v Brně ve skateparku Juliánov, v Ostravě ve skateparku Poruba a v Plzni v parku u Vodárny v Doudlevcích.


Začátek je v každém parku naplánován na 18:00. V tento den nečekejte ve skateparcích žádné obří produkce. Akce jsou součástí Dne skateboardingu a budou řešeny dle hesla, které je pro většinu akcí v tento den typické a sice skateři skaterům. Jde o to se bavit a skateovat si s kamarády bez ohledu na výsledek. SKATE, NO HATE!Více informací o události zde: na facebook.com
Školní omluvenku na den 21.6. najdete v downloadu.


 


Další akce v ČR:
Emerica WITS 2012 v Praze 
Přehled všech akcí konaných v rámci GSD 2011 v ČR


GSD Plzeň 2011:


GSD Brno 2011: