Skejty Ambassadors pomáhají v MozAMBiku v kampani SKATE WORLD BETTER

Martin Loužecký je zajímavý skater, který se toho času vzdělává v Kodani a pustil se do projektu pomoci skateboardingu v Mozambiku, v rámci akce SKATE WORLD BETTER. Projekt vám trochu představíme a další info najdete v článku!

 

Abychom byli přesní, tak Martin Loužecký je „absolvent teritoriálních studií na Karlově Univerzitě a magisterský student afrických studií na Kodańské Univerzitě. Milovník skateboardingu a fotografie. Zvědavec a podnikavec. V rámci svého závěrečného projektu založil SWB, jehož cílem je věnovat se hlouběji Africe i skateboardingu a propojit tak svoje vášně.“ toliko Martin o sobě.

 

Kromě toho vypustil v dubnu do světa video Boys in Love, o premiéře jsme vás informovali v tomto článku a přidáváme fotografii z premiéry videa, teaser na video, které zatím není online, ale 27. 6. bude mít další projekci na Stalinovi.

 

Skate World Better se chystá s pomocí dobrovolníků z celýho světa postavit skatepark v Mozambiku. Přestože sídlí a operují z Kodaně, Martin Loužecký, jako rodák z Prahy zapojuje do projektu český kámoše a přesně takhle vznikla kolaborace s U/U studiem. Kluci z Unicornu s projektem pomáhají, fyzicky se i zúčastní stavby a teď zrovna pracují na designu, kterej spatří světlo světa už za pár dní. STAY TUNED AND SKATE WORLD BETTER.

Více info: www.swb.dk

 

Jeden ze skejtrů, který pojede s organizací „Skate World Better“ do Mozambiku pomáhat se stavbou skateparku je Martin Schwarz Berg, kterej pro vás natočil s deskou SWB od Ambassadors krátkej edit.

 

 

Desky Ambassadors x Skate World Better

Desky Ambassadors x Skate World Better

Premiéra videa Boys in Love.

Premiéra videa Boys in Love.

// T E A S E R – ♂ ♀ Boys In Love ♂ ♀ // Wonderalnd, Christiania from Martin Loužecký on Vimeo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skate World Better (@skateworldbetter) on

Autor: Lang Rubrika: Události