Snowboard Zezula představuje film ENCORE od Ambition Snowskate!

Přichází zima a s ní i poptávka po snowskatech a máme pro vás aktuální nabídku firmy Ambition, kterou má na svém eshopu k dispozici Snowboard Zezula. Desky to jsou parádní a jak je vidno ze snowskate základy ve Žďáru nad Sázavou, se snowkatem se dá nadělat spoustu srandy!
 

 

Encore movie

Ještě jednou, ENCORE je tedy letošní zbrusu nový film značky Ambition věnovaný krásám snowskatingu. V tomhle sedmnáctiminutovým shotu najdeš úplně všechno – skvělý triky, ještě lepší ridery, ale taky faily, který se můžou stát úplně každýmu, a to i tomu nejzkušenějšímu profíkovi. Tohle video tě zaručeně motivuje k lepším výkonům!

 

Snowskate na Snowboard Zezula.

Nová kolekce 2020

Kromě nadupaného Encore movie, kluci a holky v Ambition taky tvrdě makali na nový kolekci snowskatů 2020, abys mohl už s prvním letošním sněhem vyrazit do ulic. Přehled produktů doporučujeme!

 

Snowskate na Snowboard Zezula.

Snowskate na Snowboard Zezula.

 

Ambition je zkrátka žijícím kultem

Kanadská značka Ambition vznikla v roce 2004. Od té doby je jejím závazkem pečlivá ruční výroba desek, které udávají trendy ve světě snowskatingu. Ve spolupráci s profesionálními jezdci vyvíjí už několik let pokrokové řešení a inovace, kterými se snaží přivést desky k dokonalosti a posouvat tak hranice tohoto neobyčejného sportu.

 

Svoji vášeň sdílí s nadšenci po celém světe. Od organizace eventů až po podporu nejlepších světových jezdců a celé komunity. „Pro snowskejťáky od snowskejťáků“, takové je hlavní motto, které se Ambition daří držet. Díky přístupu a podpoře komunity se značka stala v tomto odvětví kultem, který někdo překoná jen stěží. Své komunitě se značka snaží přiblížit i vydáváním videí s nejznámějšími jezdci.

 

 

Snowskate na Snowboard Zezula.

Snowskate na Snowboard Zezula.

 

Snowskate na Snowboard Zezula.

Snowskate na Snowboard Zezula.

Fotky: ambitionsnowskates.com

Autor: Lang Rubrika: Události