Supra Rise & Defy European Tour 2019 dnes v Praze a na pár slov se Spencerem Hamiltonem

V úterý odstartovala Supra Rise & Defy European Tour 2019. Po městech Manchester a Londýn se celý team přesune 5.7. také do Prahy a následně na Slovensko. Můžeme se těšit na skatery jako je legenda Chad Muska, Tom Penny, Spencer Hamilton, Lizard King, Clint Walker, Sascha Daley a Dee Ostrander. U nás akci pořádá Snowbitch.cz. Mimo jiné jsme na zastávce v Manchesteru odchytli Spencera Hamiltona, aby nám v mezičase něco málo řekl.

 

Supra tour v Praze.

Supra tour v Praze.

Je tomu dlouhých šest let, kdy se do našich končin podíval SUPRA team. Historie se opakuje a už 5. července v 17:00 jej můžeme očekávat v pražském Snowbitch shopu ve Světozoru na Meet & Greet včetně podepisovačky. Poté se přesune na Stalina, kde okolo 19:00 proběhne demo. Tak neváhejte, oprašte angličtinu, přijďte si pro podpis a pojďte se pokochat profi skateboardingem.

 

Harmonogram:

17:00 MEET & GREET v pražském obchodě Snowbitch.cz

19:00 DEMO na Stalin plaze

 

Událost na Facebook.com.

 

Spencer Hamilton se stal novou posilou hvězdného teamu Primitive Skateboards a proto byl při manchesterovské zastávce jasným terčem „rozhovoru“. Spencer byl ve svém klasickém vychilleném módu, takže z něj člověk poněkud s těží doloval detaily. Slíbil nám toho více přes chat, tak snad se jej dočkáme.

 

 

Gratulace k Primitive! Jak se cítíš a jak ses k němu vůbec dostal? Zavolal ti P-Rod?

Spencer: No, je v tom více různých faktorů. Jinak díky moc! Jsem mega rád, že jsem toho součastí.

 

Co teď jezdíš za desku?

S: Zrovna mám promodel Wade Desarma. Je to osmjednička. Má trochu nakoplý tvar, ale je pecka.

 

Kde je vůbec Jim Greco? Jakto, že není s váma? Teď mě tak napadá, dělá ještě hudbu?

S: Ani nevím. On zas tak moc necestuje a teď je zrovna v LA.

 

Poprvé jsme se potkali v Praze na vašem demu na Stalinu a Štvanici. A předtím jste točili na streetech. To už nějakých šest let zpátky. Živě si pamatuju, když jsem přišel do parku, kde Lizard King pusinkoval ptáka sedícího na jeho rameni, haha. 

S: Joo, bylo to vpoho, ale nebylo zas úplně perfekt. Bylo to hodně na rychlo i tím, že jsme se zpozdili natáčením na streetech.

 

Lizard: Haha, ten den byla náhodou prdel!

 

 

Už tento čtvrtek se vidíme na zastávce v Praze!

Autor: Lang Rubrika: Události