The Vibrators představí v lednu své 19. studiové album

Britská punková kapela The Vibrators se tradičně začátkem roku vypraví znovu i do Prahy. Letos v Lucerna Music Baru představí své nové album “On The Guest List”. Stejně jako v roce 2013 jim na podiu budou sekundovat Plexis

 

The Vibrators založili Ian „Knox“ Carnochan, baskytarista Pat Collier, kytarista John Ellis a bubeník John ‚Eddie‘ Edwards. Poprvé o sobě dali vědět na 100 Club Punk Festival, kde vystoupili jako doprovodná kapela Chrise Speddinga. Ten je také doporučil Mickiemu Mostovi, který produkoval a také ve svém vydavatelství RAK Records vydal první singl skupiny „We Vibrate“. Skupina také v letech 1976-1978 několikrát hrála v pořadu Johna Peela pro BBC Radio 1 a v květnu 1977 předskakovala Iggy Popovi na jeho britském turné.

 

Kapela podepsala smlouvu s Epic Records na počátku roku roku 1977. Jejich debutové album Pure Mania produkoval Robin Mayhew, který předtím spolupracoval například s Davidem Bowiem, a dostalo se v britských žebříčcích UK Albums Chart do Top 50. Toto album zařadila The Guinness Encyclopedia of Popular Music, po 17 letech od vydání mezi 50 nejlepších punkových desek všech dob.

 

V dubnu 2011 z kapely odešel frontman a autor většiny skladeb Knox, kterého nahradil Nigel Bennett, který dříve působil například v The Members. Bennett skupinu opustil ke konci roku 2012, a jeho místo zaujal Darrel Bath, jež se skupinou hrál již jednou v roce 1996. Posledním původním členem tak zůstává bubeník John ‚Eddie‘ Edwards. 

 

Koncert proběhne 20.ledna v pražském Lucerna Music Baru.
Vstupenky za 250,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v předprodejích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

 

Koupit si je můžete nejlevněji také on-line prostřednictvím webu nebo facebooku LMB nebo na facebookovém profilu D Smack U Promotion.

Na místě v den koncertu na místě budou za 300,- Kč.

 

Autor: Kac Rubrika: Muzika, Události