Tipy k Vánocům, novinky na eshopu Ambassadors.eu a výsledky soutěže!

Na eshopu AMB Distr. www.ambassadors.eu najdete aktuálně spoustu novinek, které by vám mohli pomoct s dárky pod stromek, ale taky k obnovení hardwaru a nechybí samozřejmě ani věci na sebe. Navíc vše okořeněno soutěží o vouchers v hodnotě 1000 / 600 / 300 na eshopu! Výherce najdete v článku.

Není toho mále o vás čeká www.ambassadors.eu, takže to vezmeme šturmem!

 

Samozřejmě na vás čeká pořádná porce hardwaru, kam z novinek patří doplněné zásoby koleček Bones Wheels a Minilogo. Stačí jen vybrat. Trucky Silver jsou také doplněny a jako super dárek může být Silver Tool. Dále jsou doplněny trucky Theeve a v deskách je to pak top deska ever Powell Peralta Flight! Na eshopu najdete i spoustu nových desek Girl Skateboards, nebo Chocolate! Nově najdete na eshopu opravdu skvělí výběr desek Mystery Skateboards! Plus nechybí doplnění desek Minilogo a z dalších desek je třeba zmínit i Habitat Skateboards, kde najdeš například fotografickou kolekci desek s Brianem Delatorrem!

 

 

Z oblečení a bot tu máme především novinky od Footprint, kde kromě doplnění vložek do bot, u nás přistála i horká novinka ve světě skateboardingu a tím jsou boty Footprint. Aneb „welcome to the future“. Stálice na eshopu jsou boty Filament a jejich nabídku najdete zde. Plus byl doplněn výběr oblečení značek Asphalt Yacht Club a byl doplněn i Thrasher, kde najdete všechna letošní čísla časopisu

 

 

V neposlední řadě to jsou pak tipy na dárky k Vánocům a kromě těch nejlepších ozdob na stromeček, najdete v rubrice i rozdělení na Muže, Ženy a Děti. Jak praktické. . .

 

 

A nyní něco k samotné soutěži, ptali jsme se na hranici dopravy zdarma a ta je 750,-. Hrálo se o tři vouchery v hodnotě 1000,- / 600,- / 300,-. Výhercům už doputovaly do emailu potřebné informace a všem účastníkům díky!

 

Voucher v hodnotě 1000,- Adam Koula
Voucher v hodnotě 600,- Vojtěch Škoda.
Voucher v hodnotě 300,- Jana Zoulová.

Autor: Lang Rubrika: Události, Zábava