Vehiclestore v Hradci Králové

Vydáno: 30.09.2012

Skateshop Vehiclestore, v Hradci Králové, není žádný nováček a přesto je teď zbrusu nový. Právě minulý týden se Vehiclestore přestěhoval do nových prostorů, které najdete v ulici Švehlova 363, zde je pro zákazníky připraveno 150 metrů čtverečních, které nabídnou šíroký výběr předních skateboardových a snowboardových značek z Čech, ale i ze světa.


Na pondělí 24. září 2012 byl připraven Grand Opening nového obchodu Vehiclestore, který se představil v novém designu a s novou prezentací zboží tak, aby se zákazník cítil co nejlépe a měl dostatek prostoru si jakýkoliv produkt prohlédnout a vyzkoušet. Ještě v samotný den oficiálního otevření, jsme vystavovali nové kolekce, aby si opravdu každý našel to svoje. V deset hodin dopoledne se mohlo konečně otevřít a bouchnout první šáňo, aby se novému obchodu dařilo a hlavně aby našel oblibu u zakazníku, o které jde především. Za zajímavost rozhodně stojí zmínit, že o celou stavbu nového obchodu a i o samotný design, se postarala parta okolo značky Vehicle. Nábytek například stavěl dlouholetý člen Vehicle teamu, skater a umělecký truhlář Vašek Štechr.


   


Když Vehiclestore, tak samozřejmě nechybí značka Vehicle, která zde má opravdu velké zastoupení a s příchodem podzimní kolekce se nové modely objeví na prodejně takřka okamžitě po uvedení na trh. Již teď například najdete v Hradci Králové trička v designech podzim/zima 2012. Větší prostor obchodu umožňuje dostatečnou prezentaci i dalších značek. Široké zastoupení zde má například značka Vans, která nabídne oblečení jak pro kluky, tak pro holky, ale samozřejmě hlavně dnes už legendární boty této značky. Právě boty rozhodně nejsou zastrčeny někde vzadu, ale najdete je na dvou prosvětlených stěnách s výběrem značek, jako již zmiňovaný Vans, DC, Etnies nebo Adidas. Své zastoupení zde má i fashion značka Ezekiel a holky si přijdou na své, především se značkou Rip Curl.


 


Vehiclestore je moderní shop, kde nechybí například sluchátka Scull Candy, které si můžete zkusit na novém interaktivním stojanu. Nesmíme zapomenout ani na skateboarding, který je zde zastoupen především českou značkou PEACE a dále americkou rodinou DLX, která zahrnuje značky jako Spitfire, Real, Thunder, AntiHero a Krooked. Kde je skateboarding, nechybí s blížící se zimou snowboarding, ten najdete v čele se značkama jako Burton nebo Ridea, již samozřejmostí jsou rukavice Level a spousta dalších doplňků.


 


U zboží ještě chvíli zůstaneme, protože je důležité zmínit možnost vybrat si zboží z domova na eshopu Templestore.cz a bezplatně si jej nechat zaslat k vyzkoušení na prodejnu Vehiclestore do Hradce Králové. To jestli si zboží nakonec koupíte nebo ne, samozřejmě nerozhoduje !!!!


 


 


Děkujeme všem za věrnost a také, že jste přišli na Grand Opening !!! Vy co jste ještě nestihli navštívit nový Vehiclestore v Hradci Králové, přijměte naše srdečné pozvání a věřte, že budete spokojeni !!!


 


VEHICLESTORE
Švehlova 363
500 02 Hradec Králové


 


Tel.: 777 788 794
hradec@vehiclestore.cz


 


Otevírací doba:
Po – Pá: 10:00 – 18:00
So: 9:00 – 12:00