Zabij to s Ambassadors

Rok co rok přichází Ballanc shop s akcí Zabij to a letošním partnerem je firma Ambassadors. Mediálním partnerem pak tradičně Skaterock.cz. V článku najdete vše podstatné co pro účast udělat a deadline pro zasílání videí je 8.7. Tak sebou hoďte!

 

Podrobná pravidla soutěže Zabij to!
Soutěž je určená pro všechny nesponzorované jezdce z celé ČR. Nesponzorované jezdce se rozumí ty, kteří nejsou vázání smlouvou s nějakou značkou nebo distributorem.
Soutěžní videa o maximální stopáži jedné minuty nesmí obsahovat reklamy. Dále by měli splňovat alespoň základní technickou kvalitu „kovatelnosti“ a samozřejmě také základní dovednosti a um představitele jako např. ollie na chodník . Pokud snímek tyto podmínky nesplní vyhrazujeme si právo nezařadit ho do soutěže. Předmětem videa může být jeden trik, sérka nebo sestřih triků to necháváme na vašem uvážení.

Postup pro uložení videa:
Nejlépe je nahrát své video na server youtube.com nebo vimeo.com a emailem poslat pouze odkaz. Pokud nemáte tuto možnost nebo to neumíte můžete poslat video emailem nebo jinak a my se pokusíme nahrát ho za Vás. Email pro zasílání je obchod@ballanc.cz předmět: „Zabij to!“ videa budou zařazeny do soutěže podle pořadí v kterém dorazí a maximální počet zúčastněných je 10. uzávěrka soutěžních videí bude vždy pro každé kolo stanovena a následující den se spustí veřejné internetové hlasování, které skončí v den určený před začátkem hlasování.
Pokud se na Vás v tomto kole nedostane nevadí posílejte a zařadíme Vás v některém z následujících kol o čemž vás budeme předem informovat. společně s videem zasílejte ještě informace o Vás. Jméno, Příjmení, věk, bydliště a krátké představení Vaší osoby.
Po skončení hlasování první videa s největším počtem hlasů získávají ceny, které si můžete vyzvednou na prodejně, kde se stanete objetí, fotografování a mocných gratulací. Pokud si cenu nemůžete z jakéhokoli důvodu vyzvednout na prodejně zašleme Vám jí poštou za podmínky, že se s cenou a širokým úsměvem šťastného výherce vyfotíte sami a fotku pošlete emailem nazpět. Fotky budou použity k propagaci a pro partnery soutěže.

 

Uzávěrka došlých soutěžních videí bude 8.7.2012. Poté plynule naváže internetové hlasování.
Do soutěže bude zařazeno prvních 10 došlých videí, které budou odpovídat pravidlům soutěže.

Hlavní body, které by jste měli znát:
– soutěž je určena pro nesponzorované jezdce z celé ČR.
– profilové video (jednoho přihlášeného jezdce) může mít maximální stopáž 60 vteřin.
– soutěžní videa ukládejte na youtube nebo vimeo a odkaz společně s informacemi o vás posílejte na obchod@ballanc.cz 

Pro inspiraci a představu odkaz na minulé kolo soutěže.

Ve hře jsou věcné ceny  distribuce Ambassadors.

www.ballanc.cz

www.ballanc.cz

Autor: Lang Rubrika: Události