Zima 2018 ve znamení bowlu a miniramp

Jak kdyby došlo k pomyslnému střídání a po letošní Skaterock Tour, kdy jsme projeli jak mini tam streety, se letošní rok jede ve znamení bowlu a miniramp. V článku najdete přehled co je rozjetého a co se chystá. A že toho není málo. Dárkšlíd Miniramp série startuje 13.1., Bowl Bar série probíhá od listopadu a v druhé polovině ledna zavítá na demo do Prahy Danny Leon osobně!

DÁRKŠLÍD MINIRAMP SERIES 2018

 

Vše odstartuje 13.1. v Jilemnici, 27.1. sérii přivítá Nižbor a na velký finále se těšte 17.2. v Jablonci, kde původní minirampu dostavěli do podoby férovýho bowlu. Všechny sessions jsou určený milovníkům rádiusů a hesla Skate, Beers and Rock’n’Roll. Pojede se o věcný ceny od firem Darkslide.cz, Vans, Polar Skate Co., Charge skateboards a Socket hardware. Kromě samotnejch závodů se uskutečněj i nějaký sranda contesty, best tricky a vítáni jsou skejtři i skejterky ze všech koutů planety. Časovej rozpis bude zveřejněn před každou akcí, ale počítejte s tím, že vstup bude kolem druhý a jamy začnou kolem čtvrtý odpolední. Startovný je 50 Kč a vybraný prachy si vždy rozdělí vítěz závodu a best tricku! V Jilemnici jsou pro vás chystaný i koncerty, takže diváci můžou počítat se symbolickým vstupem 30 Kč.

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

 BOWL BAR CONTEST SERIE

 

 

ARKÁDY SKATE JAM

 

Ve dnech 20. a 21. leden pořádá Česká asociace skateboardingu v Praze na Arkádách promo akci, kde kromě výuky skejtu a workshopů proběhne i demo a na něm uvidíme takovýho zabijáka v rampě, jako je Danny Leon! Kromě něj pak z LA dorazí Zander Gabriel a z ČR doplní sestavu Martin Jurášek, Marek Čejchan a Honza Tomšovský. Komplet info pak najdeš v článku.

 

Co: Arkády Skate Jam

 

Kdy: 20 – 21.1.2018 od 11:30 – 17:00

 

Kde: OC Arkády  Pankrác (metro C)

 

Více informací naleznete na facebookovém profilu České asociace skateboardingu a v události na Facebook.com.

 

Událost na Facebook.com.

Událost na Facebook.com.

 

Autor: Lang Rubrika: Události, Závody