„Herna Boyz“ představují svoji loňskou skateparkovou šňůru – Skate or Play

Partička Herna Boyz se už nějakejch pár let pohybuje na vlnách českýho skateboardingu a nastal čas, aby se o jejich skateboardingu dozvěděli víc i naši čtenáři. Aby ne, tahle banda s náma letos vyzývá i letní skejtovej hec, Fella of the Road a jako svoje malý ántré nám servírují svoji loňskou skateparkovou pouť.

 

Text: Jan Bendl
Foto a Kamera: Pavel Abrahám

 

Floutci z Herna Boyz na vejletě v Berlíně

 

Představujeme Vám betonovou montáž záběrů z dílny Herna Boyz, kde můžete vidět jak naše ridery: Abe, Jéňa, Slíva, Fořtik, Pípák, Tomáś Hakl, Jirka Hlavsa aka Hulwath, Jirka „Zory“ Břeh, tak i nějaké blízké friends: Alf, David Pánek, Jakub Droždí Drešer, Robert Pavlů, Jindra Peroutka a Javor.

 

Pavel Fořtík – fakie kickflip

 

Záběry vznikly převážně ještě v roce 2018 a za kamerou stojí tradičně Abe. Klasicky je tam hodně záběrů z naší domoviny z Kladna, potom naše oblíbené Řepy, nová vyvoněná Bába a Příbram…

 

Jirka Břeh se svým huge ollie

 

Pár záběrů je z polského Leszna, kam jsme zavítali vloni na jaře a skejtovali fest dva dny. Odtud pochází i legendární Zoryho indy polet, aneb „Poď do mísy!“. Objeví se tam i Berlín, kde jsme několik dní řádili na Berlin Open Pro, kde se teda víc lilo, než skejtovalo.

 

Jakub „Droždí“ Drešer jak jinak, než v oldschoolovým bonelessu

 

 

Tak si to užijte!

 

Autor: mutecrap Rubrika: Uncategorized