Kalifornská kapela Allah-Las navnadí pražské publikum na horké léto

Pár dní před letními prázdninami do Prahy zavítá americká rocková kapela Allah-Las, která se svým soundem liší od čehokoliv, co by naznačovalo, že se píše rok 2016. Naživo se na tento úkaz mohou těšit 28. června návštěvníci pražského Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou v prodeji za Kč 330,- + poplatky k zakoupení na webu a v pokladně Lucerna Music Baru, na www.GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu pak za Kč 400,-.

 

 

Allah-Las se potkali při práci v obchodě s deskami Amoeba Music, klíčové destinaci všech milovníků hudby v Los Angeles. Zatímco tahle zkušenost formovala jejich teoretické znalosti, jejich zvuk se tavil v podzemním suterénu, kde se dali dohromady jako kapela. Začali hrát a vystupovat v Los Angeles v roce 2008 a konečně vydávají svůj první singl Catamaran/Long Journey v roce 2011. V roce 2012 začali spolupracovat s labelem Innovative Leisure a vydávají album Allah-Las s druhým singlem Tell Me (What’s On Your Mind)/Sacred Sands. Desce se dostalo nadšeného kritického přijetí, následovalo turné a další práce ve studiu.

 

 

Allah-Las v roce 2014 vydali své druhé album Worship The Sun a představili v něm osobitou směs westcoastového garážového rock and rollu, latinoamerických perkusí a elektrického folku. Písničky evokují nálady věčných jihokalifornských pláží a minulosti Los Angeles – beatníků, umělců, surfařů, nomádů. Určitě v jejich písních zaslechnete inspiraci kapelami Love a Felt. Album Worship The Sun je perfektním soundtrackem pro nejlepší surfařský film, který ještě nebyl natočen, nebo pro hodinovou jízdu v Topanga Canyon. Je to teenagerská symfonie Slunci pro všechny, kteří znají jeho půvab.

 

 

Více info:

www.allah-las.com

www.facebook.com/allahlasmusic

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

 

Autor: Hank Rubrika: Uncategorized