Young Blood Skate Contest Ostrava 2018

Venkovní skateboarding pomalu ale jistě skončil, a už to vypadalo, že podzimní počasí definitivně nastolilo svou moc. V Ostravě ale stihli uspořádat ještě contest pro mladou krev.

 

Šéfik contestu pro mladou generaci

 

Naštěstí jsme toho na poslední chvíli využili, a počasí objednali tak, aby byla jen jedna přeháňka a pan podzim nás nechal odjet ještě poslední venkovní YOUNG BLOOD SKATE CONTEST OSTRAVA, který se konal v sobotu 20.10.2018. Do tohoto závodu se přihlásilo přes třicet riderů jak místních tak i z jiných měst.

 

 

Svoje zástupce měl např. Jablunkov, Bohumín, Komorní Lhotka, Frýdek Místek, Jistebník, Havířov, atd, a přihlásilo se také pět holčin, za což si zaslouží velký respekt. Během závodu se o důkladný hudební doprovod staral náš DJ REFLUX, a kdo měl hlad, určitě neodolal zajištěnému občerstvení v podobě dobrot od MUTANT FAST FOOD.

 

Závod se jel formou dvou kvalifikačních minutových jízd, a do semifinále se počítala samozřejmě ta lepší. Poté se jelo po minutce klasické semifinále a pak finále. Porota měla co dělat, aby vybrala ty nejlepší, jelikož kluci na to jak jsou mladí a jak dlouho někdo z nich teprve jezdí, tak už zabijí strašné vraždy.

 

Po vyhlášení výsledků přišlo očekávané předání cen a díky čau babímu létu. Všem zúčastněným, sponzorům a partnerům moc děkujeme a vidíme se zase příští rok ještě v hojnějším počtu.

 

 

Kategorie ŠSO (tým):

 

1. místo – Luboš Hajnovič

2. místo – Filip Bosák

3. místo – Aleš Kadula

 

Holky

 

1. místo – Terezka Kadulová

2. místo – Verča Pholová

3. místo – Viky Pinkasová

 

Kategorie randoom young bloods skaters

 

1. místo – Tomáš Tomiczek

2. místo – Jirka Filatov

3. místo – Patrik Pluháček

4. místo – Jakub Rataj

5. místo – Seba Skalík

 

 

 

Autor: mutecrap Rubrika: Uncategorized, Závody