Soutěž s Habitat Skateboards zná své vítěze!

 

Dvoutýdenní soutěž ve formě vědomostního kvízu týkající se firmy Habitat Skateboards je u konce. Hrálo se o desku, triko a kšiltovku a tak se pojďme podívat, kteří tři z vás byli nerd mástři a stálo při vás štěstí.


Jarní období přineslo kromě slunečného počasí taky další estetickou nádheru v podobě spring kolekce desek Habitat Skateboards. Ve spolupráci s distribucí Ambassadors jsme uspořádali soutěž, v níž bylo potřeba správně odpovědět na čtyři otázky ohledně teamu a produktů této značky. Probíhala od 30. dubna do 13. května a je na čase prozradit tři šťastlivce, kteří se mohou těšit na vítěžné ceny. Pro některé možná otázky nebyly úplně jednoduché, ale stačila chvíle brouzdání po webových stránkách nebo Instagramu.

 

Ceny pro vítěze: 1. místo – deska Habitat Broadcast (8.125), 2. místo – triko Habitat Lines Logo (orange), 3. místo – kšiltovka Habitat Felt Bloom (hunter green)

 

O co se hrálo? V cenách byla připravena kšiltovka Habitat Felt Bloom v hunter green colorway, triko Habitat Lines Logo v oranžové barvě a na člověka umístěném na prvním místě čekala deska Habitat Broadcast šířky 8.125. Jak to dopadlo? Tady jsou výsledky!

 

 

  1. místo – Petr Sussner (deska Habitat Broadcast – 8.125)
  2. místo – Michal Zemeš (triko Habitat Lines Logo – orange)
  3. místo – Diana Zakharyan (kšiltovka Habitat Felt Bloom – hunter green)

Tímto patří gratulace vítězům, kteří se brzy můžou těšit na balík s cenou! A kdo nevyhrál nemusí zoufat. Se soutěžemi není konec.

Autor: Daniel Dujsík Rubrika: Zábava