Vítejte na novém Skaterock.cz

Vydáno: 04.07.2012

Dnešním dnem jsme spustili nový Skaterock.cz, který si zachoval původní design a celou předešlou strukturu, ale přesto má několik nových vychytávek. Hlavním důvodem je přechod na nový administrační systém a spolupráce s projektem BU2R.  


Přechod na nový administrační systém byl nezbytnou nutností a díky spolupráci s BU2R se nám tento krok podařilo uskutečnit. Samozřejmě nesmíme zapomenout na naše věrné čtenáře a stálé inzerenty, bez kterých by denní provoz Skaterocku nebyl taky možný.


 


Bohužel se to neobešlo bez malých ztrát. Těmi ztrátami je naše sedmiletá historie, která díky svému rozsahu už do stávajícího adminu převézt nešla.


Vzdát jsme se jí taky nehodlali a zachovali jsme jí formou „Skaterock History“. Odkaz do této historie najdete vpravo nad lištou „Hledat“. Nyní ještě není funkční a na jeho zprovoznění se intenzivně pracuje. 


 


Věříme, že nám zachováte stejnou přízeň jako doposud a dnešním dnem budeme psát společně novou historii webu Skaterock.cz.


 


Nový Skaterock.cz
Na první pohled vše při starém, ale rádi bychom vás upozornili na pár novinek.


 


BU2R
V hlavním menu jasně vidíte červeně označenou rubriku BU2R (čti Budvar) a po kliku na ní se dostanete na blog BU2R. Ten Vás bude informovat o městských projektech Budějovického Budvaru, které realizuje pod označením BU2R. V rámci těchto projektů nově podporují i český skateboarding. 


 


Bleskovky
Když kliknete na Všechny Bleskovky, dostanete se na výpis a zjistíte, že každá bleskovka má svůj detail. Např. zde. Větší prostor pro video, bleskovky půjdou dělat jako články a nechybí ani možnost komentářů. Pohoda.


 


Akce
Nově je logo rubriky akce v pravé boxu dole aktivní a zavede vás do rubriky Akce. Zde je přehled všech akcí dnešních, či budoucích. Určitě oceníte v létě, kdy je všeho jako máku. V hlavním menu najdete Akce pod Událostmi.


 


Galerie
Zcela nově, jinak a lépe funguje galerie v článku. Obrázky máte před sebou, při najetí se vám zobrazí popis fotky a detail fotky se pak zobrazí do originální velikosti fotky. Příkladem budiž článek z Tábora


 


Historie Skaterock.cz 2005 - 2012
Pod odkazy níže se dostanete na starší verzi webu, kde jsou veškeré příspěvky z let 2005 - 2012. Tento seznam pak najdete ve všech rubrikách nového webu jako odkaz na historii webu.


 


Skateboarding 2005 - 2012
Závody 
Profily
Recenze
Tricktipy
24h
Guest Review 


 


Události 2005 - 2012
Události 


 


Rubriky 2005 - 2012
Legendy
Dej mi 5
Kdo je. . .
Rozhovory
Vzdělání
WYK 


 


Muzika 2005 - 2012
Muzika


 


Zábava 2005 - 2012
Soutěž
Hry 


 


Galerie 2005 - 2012
Videa
Fotogalerie 


 


Shopy 2005 - 2012
Skateshopy